Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 1399 PLN

Dostępność

Flyboard – szybuj nad wodą

Jeśli impreza nad wodą, skupiona na dobrej zabawie i intensywnych wrażeniach, to koniecznie z Flyboardem – maszyną, która umożliwia poderwanie się na kilka metrów ponad taflę wody i szybowanie z prędkością, sięgającą nawet 35 km/h. Gratka dla wszystkich fanów wody i adrenaliny.

Z chęcią zorganizujemy dla Ciebie pokaz najefektowniejszego wykorzystania Flyboarda, z udziałem największych wyczynowców w tej dziedzinie lub damy możliwość przekonania się na własnej skórze, jak wygląda nadwodna lewitacja. Będziesz miał okazję poszybować sam lub z drugą osobą – zarówno dorosłą, jak i dzieckiem. Do tego dorzucimy opcję nagrania Twoich flyboardowych wyczynów, a dzięki zaawansowanej technologii zmierzymy poziom adrenaliny w Twoim organizmie w najbardziej przełomowym punkcie „przelotu”. Cała zabawa przebiegać będzie pod okiem czujnych, wykwalifikowanych specjalistów i doświadczonych ratowników.