Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 1199 PLN

Dostępność

Eurobungee

Impreza plenerowa z okazji Dni Miasta, piknik, festyn czy inny outdoorowy event? W każdej z tych okazji doskonale sprawdza się Eurobungee – atrakcja, umożliwiająca uczestnikom zwariowane skoki, salta i inne powietrzne akrobacje, które są równie widowiskowe, co bezpieczne.

Gwarantujemy nie tylko transport i montaż maszyny, ale również opiekę profesjonalnych instruktorów. To oni zadbają o przygotowanie atrakcji do użytku i zabezpieczenie każdego uczestnika. Oferowane przez nas Eurobungee zawiera nawet sześć niezależnych stanowisk, dzięki którym na wspólną zabawę mogą decydować się grupki znajomych. To szczególnie atrakcyjne, kiedy gośćmi imprezy są w dużej mierze młodsze i starsze dzieci. Akrobacyjnym popisom towarzyszyć będzie starannie dobrany, energiczny soundtrack, wpasowujący się w klimat całego eventu.