Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 1459 PLN

Dostępność

Walka na miecze świetlne

Walka na miecze świetlne to atrakcja wyjęta żywcem z uniwersum Star Wars. Opracowanie jej zajęło nam dużo czasu, ale teraz, dopracowana w każdym detalu, może uświetnić organizowaną przez Ciebie imprezę.

To na Twoje życzenie wynajmiemy najlepszych aktorów i „rycerzy”, ubierzemy ich w realistyczne stroje i otoczymy charakterystyczną scenografią. To oni za pomocą przemyślanej, skomplikowanej choreografii odegrają sceny walki doskonale znane wszystkim fanom Gwiezdnych Wojen. Sceny, które przypadną do gustu również tym, którzy nie znają lub nie lubią Star Wars. Pokaz jest bowiem tak efektowny i emanuje taką precyzją, że zachwyca każdego.

Walka na miecze świetlne jest atrakcją tym ciekawszą, że w jej ramach, na specjalne życzenie klienta możemy przeprowadzić swego rodzaju warsztaty. W ich trakcie to goście mogą chwycić za broń i poczuć się jak Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi lub nawet Yoda. A zatem: dawno, dawno temu w odległej galaktyce…