Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 599 PLN

Dostępność

Stoisko do degustacji wina

Chcesz, by Twoja impreza zyskała odpowiednią dawkę wytworności, a elegancja całego przedsięwzięcia rzuciła gości na kolana? Kluczem do sukcesu jest urozmaicenie harmonogramu wydarzenia drobnymi, a istotnymi atrakcjami – takimi jak na przykład stoisko do degustacji wina. Wytwornego wina, pochodzącego z najlepszych składów Europy.

Oferujemy drewniany, klimatyczny barek, uzupełniony aksamitnym, śnieżnobiałym obrusem, starannie dobrane kieliszki z najwyższej jakości szkła, na specjalne życzenie także z grawerem, smaczne przekąski, dobrane w zależności do rodzaju wina i, rzecz jasna, wino – portugalskie, francuskie, kanadyjskie i jakie tylko sobie zażyczysz. Obsługą gości zajmą się specjaliści, chętnie przedstawiający specyfikację trunków i udzielający rad na temat najskuteczniejszego rozsmakowywania się w nich.

Stoisko degustacyjne to atrakcja w sam raz na gale, bankiety i eventy z okazji wielkiego otwarcia. Nie tylko związane z konkretną tematyką, ale także te ogólne, podczas których mile widziana będzie dodatkowa nuta elegancki i wytworności.