Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 2999 PLN

Dostępność

Pokazy taneczne

Pokazy taneczne, czy to jako samoistny performance czy dodatek do koncertu, zawsze robią furorę. Te, organizowane przez naszą ekipę przypadną Ci szczególnie do gustu, bo przygotowana przez nas oferta obejmuje aż 120 różnorodnych pokazów, zarówno z Polski, jak i najdalszego zakątka świata. To gwarancja szeregu nowych doznań i niezapomnianych wrażeń!

Estradowy taniec nowoczesny, gorące tańce latynoskie czy rytmiczny hip-hop/funky? Podpowiedz, jaka tematyka Cię interesuje, my zrobimy resztę. Ściągniemy najlepsze tancerki, wyposażymy je w najpiękniejsze stroje, a piękno idealnej choreografii spotęgujemy profesjonalnym oświetleniem, które znasz z największych koncertów emitowanych w telewizji.

Pokazy taneczne sprawdzą się nie tylko na imprezach publicznych. To dobry pomysł na zabawę zamkniętą, tematyczną, w gronie bliższych i dalszych znajomych, którzy są szczerymi pasjonatami wybranego rodzaju tańca.