Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 999 PLN

Kategoria

Dostępność

Pokaz baristyczny

Z atrakcjami staramy się być na bieżąco. Żaden eventowy trend nie przechodzi nam koło nosa. W ostatnim czasie rekordy biją wszelkiego rodzaju pokazy baristyczne, dlatego na niepowtarzalną, kawową sztukę możesz liczyć także u nas. W sam raz na oficjalną, firmową imprezę, w organizacji której zechcesz uniknąć nudy i przesadnej, popadającej w sztywność elegancji. Profesjonalny pokaz baristyczny dorzuci bowiem pożądanego pierwiastka nowoczesności i spontaniczności.

Oferowana przez nas kawowa prezentacja opiera się wyłącznie na doświadczonych baristach-artystach, najsmaczniejszej kawie i trikach, których nie zobaczysz w żadnej z kawiarni. Chcesz, żeby na kubkach skaczących w rękach demonstratora znalazło się logo Twojej firmy? Żaden problem. Jeśli prowadzisz firmę, zajmującą się sprzedażą kawy, możemy podrzucić ją naszym baristom – w ten sposób goście Twojej firmowej imprezy poznają nie tylko piękną estetykę Twojej marki, ale i jej smak. Dosłownie.

Wszystko jest do ustalenia, dlatego skontaktuj się z nami – im szybciej, tym wcześniej zaczniemy działać, żeby nadać Twojemu eventowi wymarzonego charakteru.