Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 1499 PLN

Dostępność

Piana Party

Atrakcja, która sprawdzi się na każdym evencie, plenerowym i indoor, a nawet imprezie organizowanej w środku miasta, na rynkowym placu? To Piana Party. Na Twoje życzenie zorganizujemy wodospady gęstej piany, którą wypełnimy zarówno jedno z pomieszczeń, jak i otwartą przestrzeń. W niej możliwa jest zwariowana impreza, bitwa na pianę, jak i sportowa zabawa. W końcu kto nie polubi gry w siatkę w otoczeniu białego i pachnącego, bąbelkowego puchu? Do tego dorzucimy playlistę wypełnioną energicznymi kawałkami i w ten sposób damy Ci szansę na zorganizowanie najbardziej radosnego i oryginalnego eventu w okolicy.

Piana Party przypada do gustu niemalże wszystkim. Wiemy o czym mówimy, bowiem niejedną taką mamy już na swoim organizacyjnym koncie. Dlatego jeśli w ofertach wypełnionymi eventowym atrakcjami poszukujesz tego, co odważne, nietypowe i gwarantujące mnóstwo świetnej zabawy, skontaktuj się z nami. Z chęcią opowiemy Ci o wszystkim i szybko zabierzemy się do działania.