Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 999 PLN

Dostępność

Pajęcza Sieć

Odrobina teambuildingowych zabaw jest mile widziana na każdym evencie, a w szczególności na firmowej imprezie integracyjnej. Tutaj proponujemy Ci coś, co wymyka się wszelkim znanym organizatorskim schematom – Pajęcza Sieć.

Zabawa wygląda tak: między dwoma drzewami, jeśli mamy takie do dyspozycji, a jeśli nie to na specjalnej ramie rozwieszamy „pajęczynę”, czyli siatkę złożoną z kilku, przemyślanie związanych ze sobą sznurków. Na czym polega wyzwanie? Otóż zadaniem grupy jest przeniesienie każdego zawodnika na drugą stronę pajęczyny w taki sposób, by ten pod żadnym pozorem nie dotknął żadnej z lin. Początkowo zadanie może nie być trudne, jednak z czasem, kiedy po początkowej stronie pozostanie jeden zawodnik, zaczynają się prawdziwe schody.

Pajęcza Sieć to teambuildingową rewelacja, która niejednej firmowej imprezie nadała rewelacyjnego biegu wydarzeń. Doceniają ją zarówno szefowie, jak i pracownicy. Każdy z nich bowiem w ten sposób uczy się efektywnej współpracy i dowodzenia grupie.