Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 1199 PLN

Dostępność

Lina Radości

Co powiesz na zabawną i bardzo oryginalną zabawę teambuildingową – w sam raz na firmową imprezę integracyjną? Lina Radości to konkurencja, przy której nie zabraknie śmiechu, ale też trudności w jej rozwiązaniu. Polega bowiem na tym, że dobrana wcześniej grupa otrzymuje linę i tę linę musi przepleść przez środek własnych ubrań – każdy rękaw i każdą nogawkę każdej osoby. Najważniejsza w tym przypadku jest sprawność i szybkość działania, bowiem konkurencja oceniana jest ze względu na czas, ale równie ważna jest długość liny. To znaczy, że wygra ten zespół, który nie tylko poradzi sobie z konkurencją najszybciej, ale także ten, który zużyje najkrótszy odcinek liny.

Gotowy na zabawę? Gwarantujemy, że ta przypadnie do gustu zarówno szefom firmowej drużyny, jak i pracownikom. Pierwszych usatysfakcjonuje teambuildingowy charakter oferowanej przez nas zabawy, a drugich? Mnóstwo frajdy, którą Lina Radości zapewnia.