Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 1299 PLN

Dostępność

Labirynt Luster

Niezależnie od tego, czy masz do zorganizowania firmową imprezę czy event dla rodzin z dziećmi, Labirynt Luster sprawdzi się w każdym przypadku. Atrakcja polega bowiem na tym, że jedno, przeznaczone ku temu pomieszczenie wypełniamy w całości ogromnymi lustrami. Ich szkło będzie sprawiać nie tylko wizualne psikusy – pogrubiać, wyszczuplać, skrzywiać lub odwracać odbicie uczestnika, ale także wpływać na zdolność postrzegania. W otoczeniu naszych luster mózg zaczyna wariować i prawdziwym wyzwaniem okazuje się wydostanie z labiryntu. Pozostaje tylko trzymać swoje zmysły na wodzy, skupić wzrok, wykazać się sprytem i… wygrać. A wygrywa ten, kto wydostanie się z pomieszczenia najszybciej.

Labirynt Luster możemy stworzyć wszędzie, zarówno na imprezie zorganizowanej wewnątrz pomieszczenia, jak i w plenerze. Oferując kompleksowe działanie, zapewniamy również, że zajmiemy się wszystkim – transportem, montażem i obsługą atrakcji.