Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 1099 PLN

Dostępność

Fluorescencyjne party

Chcesz, żeby organizowana przez Ciebie impreza była wyjątkowa i zapadła w pamięć gości na co najmniej kilka najbliższych miesięcy? Jednym ze sposobów na osiągnięcie tego są… kolory. I zapewnienie uczestnikom tego, czego jeszcze do tej pory nie doświadczyli.

Zgodnie z tym proponujemy rozkręcenie fluorescencyjnego party – imprezy, w trakcie której zapewnimy każdemu makijaż z wielobarwnych, fluorescencyjnych farbek, zarówno na twarzach, jak i innych częściach ciała, a po tym zapalimy specjalne lampy UV. Uwierz, tylu kolorów, w tak zwariowanych wariantach jeszcze nie widziałeś. To coś więcej niż imprezowe, świecące w ciemności czapki. UV party jest czymś, co doskonale dopełni tematyczny event w klimacie hawajskim, kosmicznym lub futurystycznym, ale także zwykłą imprezę znajomych, którzy chcą przeżyć coś oryginalnego.