Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 899 PLN

Dostępność

Boks Kangurów

Atrakcje oferujące uczestnikom mnóstwo świetnej zabawy – to nasza specjalność. Jej przykładem jest między innymi Boks Kangurów, zabawa, która sprawdza się doskonale zarówno podczas ogólnotematycznych imprez, jak i eventów integracyjnych. Polega na tym, że dwóch ochotników ubieramy w duże, kangurze stroje i uzbrajamy w jeszcze większe bokserskie rękawice. Pod ich stopami wykładamy niewielkich rozmiarów matę. Zadaniem każdego jest strącenie z maty drugiego – myślisz, że to takie łatwe? Oj nie. Cała trudność wynika z tego, że kangurze stroje pozwalają na ruch wyłącznie poprzez… skakanie.

Mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy gwarantowane. Boks Kangurów śmiało może pełnić rolę samodzielnej atrakcji, ale równie doskonale sprawdzi się jako jedna z konkurencji na większym konkursowym torze. Decydując się na nasz kangurowy boks, otrzymujesz gwarancję profesjonalnej i kompleksowej obsługi, dzięki której, jako organizator imprezy, masz już jeden obowiązek z głowy. To jak, zainteresowany? Nasz zespół czeka na telefon.