Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 1399 PLN

Kategoria

Dostępność

Bodypainting

Event nie musi pełnić wyłącznie funkcji rozrywkowej, ale także reklamową. W tej kwestii doskonale sprawdza się bodypainting – kreatywne malowanie ciała za pomocą kolorowych farb. Wzory bowiem nie muszą przedstawiać pięknych krajobrazów i popkulturowych motywów, a logo wybranej przez Ciebie marki lub hasło promocyjne.

Oferujemy usługi doświadczonych i wszechstronnych artystów, profesjonalne modelki, a także mnóstwo farb, które pomogą stworzyć intrygujący, bodypaintingowy przekaz. Interesujący dla gości może być nie tylko gotowy efekt, ale także sam pokaz malowania – kiedy wizażysta tuż przed uczestnikami eventu dobiera farby, a następnie tworzy szereg skomplikowanych wzorów.

Atrakcja najlepiej sprawdzi się na imprezie firmowej, której celem jest reklama nowego produktu lub usługi, dopiero co wchodzącej na rynek. Sprawdzi się jednak także jako element tematycznego eventu, podczas którego nie może zabraknąć kolorów, na myśli mamy na przykład hawajski lub hippie klimat i zabawa na kinder imprezie. Malowanie buziek i rączek na pewno przypadnie maluchom do gustu.