Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 2159 PLN

Dostępność

Atak Zombie

Co powiesz na to, żeby nadać organizowanemu przez Ciebie eventowi sporą nutkę wariactwa, a gościom zapewnić zarówno dużo śmiechu, jak i silnych emocji? Mamy na to pomysł – Atak Zombie. Wyobraź to sobie. Grono animatorów ucharakteryzowanych i przebranych za zombie jakby „żywcem” wyjętych z najlepszego horroru. Aktorzy, w zależności od Twojego życzenia, nadadzą imprezie estetycznego pierwiastka, tworząc inscenizację lub goniąc za gośćmi, włączą ich w zaplanowaną wcześniej zabawę. Opcji jest mnóstwo, ale sam pomysł? Na maksa oryginalny i nie do spotkania w ofercie innej firmy.

Dlatego jeśli chcesz, żeby Twoja impreza wywarła na gościach świetne wrażenie i została zapamiętana na długo, wybierz nasz Atak Zombie. Zjeżone włosy na głowie i zachwyt gwarantowane, zarówno na tematycznej, jak i ogólnej pod względem stylistyki imprezie.